Najtańsze konta dla studentów

On 19 lipca 2016, in Konta osobiste, by abtarasew3

Coraz więcej młodych ludzi decyduje się kontynuować edukację na uczelni wyższej. Często wiąże się to z koniecznością wyjazdu z rodzinnej miejscowości i przynajmniej częściowego usamodzielnienia się. Wielu studentów, oprócz nauki, znajduje sobie również jakąś pracę, aby nieco dorobić na studenckie przyjemności. Niniejsze zestawienie to ranking kont bankowych dla studentów z najniższymi opłatami, związanymi z jego posiadaniem. shutterstock_188984162

mBank

mBank dla studentów – i nie tylko – przygotował ofertę o nazwie eKonto dla młodych. W przypadku tego konta nie zapłacimy za: założenie konta, prowadzenie konta, wydanie i korzystanie z karty płatniczej, wypłaty ze wszystkich bankomatów w kraju, wpłaty we wpłatomatach mBanku i przelewy przez Internet. Dodatkowym atutem tego konta jest to, że po ukończeniu studiów i 26 roku życia z kontem nie dzieje się nic – można z niego nadal korzystać na niezmienionych warunkach. mBank razem z kontem oferuje też wiele innych bonusów, z których najważniejszy to możliwość uzyskania zniżki na produkty dość sporej liczby partnerów banku.

Bank SMART

Bank SMART oferuje usługę pod nazwą SMART Konto, która skierowana jest nie tylko dla studentów, ale ogólnie dla ludzi młodych. W przypadku tego konta również nie zapłacimy za: założenie konta, prowadzenie konta, wydanie i korzystanie z karty płatniczej, wypłaty ze wszystkich bankomatów w kraju i przelewy przez Internet. Minusem jest to, że wpłaty gotówki można dokonać jedynie w oddziałach BIZ Banku. Również tu po ukończeniu studiów i 26 roku życia z kontem nie dzieje się nic – można z niego nadal korzystać na niezmienionych warunkach.

PKO BP

Bank PKO BP przygotował dla młodych ludzi ofertę pod nazwa Konto dla młodych. Sama nazwa wskazuje, że skierowana jest ona nie tylko do osób studiujących. Podobnie jak w dwóch poprzednich bankach będąc właścicielami tego konta nie zapłacimy za: założenie konta, prowadzenie konta, wydanie i korzystanie z karty płatniczej, wypłaty ze wszystkich bankomatów w kraju (i dodatkowo na świecie), wpłaty w oddziałach i wpłatomatach PKO BP oraz przelewy przez Internet. Niewielkim minusem tego konta jest to, że po ukończeniu studiów i 26 roku życia konto przekształcane jest w Konto za Zero, a tu już mogą pojawić się pewne opłaty, jeśli nie spełnimy dodatkowych warunków. Warte zaznaczenia jest też to, że PKO BP dla posiadaczy Konta dla młodych przygotowała uproszczoną procedurę przyzwania kredytów studenckich.

Sprawdź dokładnie oferty na http://oszczednoscionline.pl/konta-osobiste.

Tagged with: