Warto zadbać o rzęsy!

On 30 maja 2016, in Piękny wygląd, by abtarasew3

Choć na wygląd kobiety składa się mnóstwo elementów, wielu mężczyzn przyznaje, że mimo wszystko najbardziej zwracają uwagę na twarz. A jakie jej szczegóły szczególnie przyciągają uwagę? Oczywiście oczy. Jakie powinny one być, by uznano je za piękne?

Duże, o ładnym kształcie i kolorze. Otoczone przez długie, gęste i zdrowe rzęsy. Niestety na sam wygląd naszych oczu nie mamy raczej zbyt dużego wpływu. Dostajemy je od natury w momencie urodzenia i takie same pozostają już na lata. Ale za to możemy starać się je odpowiednio podkreślać, przyciągać uwagę innych osób w ich kierunku. Niemalże tak samo ważna jak oczy jest ich oprawa – regularne brwi i długie zdrowe rzęsy.

Jak więc panie powinny dbać o swoje rzęsy, by były one jak najbardziej efektowne? Niestety wciąż wiele kobiet nie dba o nie wcale. Nakładają setki specyfików na swoje włosy, twarze, skórę całego ciała, rzęsy pozostawiając samym sobie. Tymczasem jest to duży błąd. Producenci kosmetyków oferują nam liczne odżywki do rzęs, które są naprawdę bardzo skuteczne. Wystarczy je zakupić i stosować regularnie, przynajmniej raz dziennie, a efekty będą widoczne już po kilku tygodniach. Nasze oczy zaczną bardziej przyciągać uwagę, sprawiać wrażenie większych, ładniejszych, o intensywniejszym kolorze. A to wszystko dzięki jednemu małemu kosmetykowi.

Jednak jeżeli chcemy szybko zobaczyć efekty (i w ogóle je zobaczyć) nie warto zadowalać się byle czym, lecz zainwestować w naprawdę porządną odżywkę. Taka najlepsza odżywka do rzęs nie będzie może kosztowała kilku złotych, ale za to jej skuteczność wynagrodzi nam nieco wyższą cenę. Nie bądźmy więc leniwe, nie zadowalajmy się produktem z najniższej półki w najbliższej drogerii. Poszukajmy bardziej wnikliwie, przeanalizujmy różne możliwości, zbierzmy informacje i opinie. Jeśli mamy czas, poczytajmy artykuły, blogi, a nawet same wypróbujmy rozmaite odżywki do rzęs. Ten wysiłek z pewnością zaprocentuje w przyszłości, sprawi, że już wkrótce będziemy patrzeć na naszą twarz w lustrze z prawdziwą przyjemnością.