Tradycyjne kredyty, dostępne tylko dla wąskiego grona osób spełniających wyśrubowane kryteria, odchodzą już do lamusa. Wielość problemów, które nastręczały kredytobiorcom, można wymieniać bez końca – konieczność dostarczenia ogromnej ilości zaświadczeń, dojazdy do oddziału i oczekiwanie w kolejce, rozmowy i wypełnianie formularzy z nie zawsze kompetentnym pracownikiem, a na koniec jeszcze długie oczekiwanie na wynik decyzji kredytowej. To wszystko sprawiło, że wiele osób zniechęciło się do tradycyjnych kredytów zaciąganych w bankach. Na szczęście od jakiegoś czas powstają na naszym rynku instytucje finansowe, które oferują pożyczki na znacznie prostszych zasadach, a przede wszystkim – w o wiele krótszym czasie.pieniadze

Wirtualna pożyczka – realne pieniądze

Dziś wystarczy wypełnić formularz w internecie, dokonać weryfikacji i… cieszyć się z pieniędzy, które właśnie wpłynęły na konto. Cała operacja zajmuje nie więcej niż kilkanaście minut. Wszystko dzięki temu, że pożyczkę zaciągamy nie ruszając się z własnego wygodnego fotela, a danych, które musimy podać, jest bardzo niewiele – właściwie są to tylko dane osobowe z dowodu osobistego oraz dane kontaktowe. Po przyznaniu decyzji otrzymujemy na maila umowę, a jej zatwierdzeniem jest kod sms lub weryfikacja rachunku bankowego (przesłanie np. 1 zł na konto pożyczkodawcy w celu potwierdzenia). Można zatem powiedzieć, że pożyczka, o którą wnioskujemy, jest wirtualna – jednakże pieniądze są już jak najbardziej realne. Tym bardziej, że pojawiają się na naszym koncie dosłownie w ciągu kilkunastu minut! To najszybszy i najwygodniejszy sposób na zdobycie gotówki na rynku.

Pożyczka dla zadłużonych

Pożyczki online są też doskonałą opcją dla osób, które mają jakieś problemy finansowe. Bez względu na to, czy mamy naprawdę spore zadłużenie, czy też raz tylko spóźniliśmy się z zapłacaniem rachunku za telefon, nasz scoring w Biurze Informacji Kredytowej może wyglądać tragicznie. Przed wyborzem oferty, sprawdźmy także ranking pożyczek przez Internet 2014. Nikt nas wówczas nie zapyta, jak obecnie radzimy sobie z finansami, czy stać nas na spłatę raty – po prostu bank z góry udzieli nam odmownej odpowiedzi. Warto wówczas poszukać oferty instytucji pożyczkowej. Wiele z nich nie sprawdza scoringu BIK, w związku z czym możemy ubiegać się o pożyczkę na takich samych zasadach, jak wszyscy inni ludzie. Pożyczkodawca nie zapyta nas o cel, na jaki chcemy przeznaczyć pieniądze – po prostu dostaniemy przelew na konto i będziemy mogli zrobić, na co tylko mamy ochotę.